Dzieje się teraz

Piotr Trusik - wystawa malarstwa

Puste miejsca

24.06—17.07.2021 Wystawa malarstwa Piotra TrusikaGaleria SPOT W. - Stalowa 33, Warszawa

SPOT W. oficjalnie otwiera swoją galerię sztuki! Teraz miejsce spotkań na wernisażu będzie się odbywało na Stalowej 33 w Warszawie.  

Na inauguracyjną wystawę wybraliśmy twórczość Piotr Trusika - znakomitego młodego artysty. Jego dzieła cieszą się już dużym powodzeniem wśród kolekcjonerów. 

Artysta w swojej pracy twórczej eksperymentuje z mediami, materią i strukturą obrazu, w kontakcie z rzeczywistością. Konfrontując wnętrze świata rozpoznawalnego z własnym widzeniem, wyobraźnią i fantazją.

Wystawa "Puste miejsca" to prezentacja najnowszego cyklu artysty. 

MARCEL -malarstwo, wystawa 2021

Proszę się rozejść

25.02—23.03.2020 Wystawa malarstwa MARCELA Marcina MarczukaIZUdesign - Targowa 38, Warszawa

SPOT W. w ramach inauguracji otwarcia muzeów i galerii organizuje pierwszą wystawę w tym roku! Mamy przyjemność zaprezentować twórczość MARCELA Marcina Marczuka. Wystawa "Proszę się rozejść " to zbiór prac z kilku różnych cykli z twórczości artysty. Stąd jej przewrotny tytuł, będziemy się rozpraszać i skupiać na każdym cyklu z osobna. Artysta przeprowadzi nas przez "MONO", "California Sunshine" oraz "Chaos jest w porządku". 

Będziemy mogli więc doświadczyć tego jak artysta się zmienia i rozwija oraz tego co łączy całą jego twórczość. Znajdziemy wspólny mianownik, którym jest zapewne kolor, energia, miłość, magnetyzm... A może coś jeszcze?

Zapraszamy!

SPOT W. - TARGI PLAKATU 2020

TARGI PLAKATU 2020

03.12—13.12.2020 - edycja on-lineDIGIRIGI i MARCEL

SPOT W. bierze udział jako wystawca w tegorocznych targach plakatu. Zaprezentujemy prace naszych artystów DIGIRIGI/ Dagmary Rosiak oraz MARCELA Marcina Marczuka. Ich prace w technice digital painting są intrygujące  i pełne koloru. Stanowią także swoisty komentarz otaczającego nas świata niosąc pozytywne przesłanie.

W sklepie targów będzie wystawionych na sprzedaż 5 plakatów każdego artysty. Na naszej stronie prezentujemy większy wybór. 

Zapraszamy!

U m n i e R a j

23.09—30.09.2020Łukasz Malinowski - wystawa dyplomowaSinfonia Varsovia, Grochowska 272, Warszawa

Łukasz Malinowski w swojej twórczości poruszył ważny temat zagłady ludzkości podczas II wojny światowej oraz nawiązał do bezinteresownej pomocy więźniom obozu udzielanej przez mieszkańców Działdowa, ówczesnego Soldau.

Dyplom zrealizowany na wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pod kierunkiem prof. Wojciecha Cieśniewskiego oraz aneks w pracowni Struktur Wizualnych wykonany pod kierunkiem dr hab. Jana Mioduszewskiego.

MASK.PUFF

11.09—25.09.2020DIGIRIGI / Dagmara RosiakNo Problem, Warszawa

Artystkę DIGIRIGI / Dagmarę Rosiak fascynuje twarz ludzka, ta prawdziwa i ta nałożona, ludzkie wnętrze, co w nas siedzi? Dlaczego tak a nie inaczej? Ciało, cielesność, seksualność, ruch, chmury i "ich" gra światła i cienia.

W trakcie wystawy będą zaprezentowane prace w technice własnoręcznego sitodruku, rysunki oraz wideo.